Лікувальна програма
images/buvet2.jpg

Лікувальна програма по очищенню організму

Лікувальна програма Life Energy DETA-RITM

розроблений спеціально для Intway World Corporation і призначений для проведення низькочастотної електромагнітної терапії — дії на уражені органи електромагнітним низькочастотним випромінюванням. Прилад поєднує в собі два методи терапії: електромагнітну і хвильову.
Організм і його функціонуючі системи є джерелами надзвичайно слабких електромагнітних коливань в широкому спектрі частот. Електромагнітні коливання — це рівень управління, вони стимулюють і контролюють всі процеси життєдіяльності в організмі. Під впливом патогенних чинників виникають нові джерела електромагнітних коливань, не характерні для організму.
Патологічний процес послідовно проходить наступні стадії.
  • Здоровий орган. Функціонує без дії патологічного чинника. У цьому режимі орган працює нормально і відповідно його енергія в нормі.
  • Перша стадія. Тимчасове розузгодження різних рівнів функціонування біосистеми. Дія патологічного чинника слабка. На цій стадії енергії в організмі достатньо для того, щоб він міг повернутися в свій нормальний стан.
  • Друга стадія. Збій інформаційних потоків в організмі. Орган працює в режимі функціональної напруги. На цій стадії порушується його адекватна реакція на дію зовнішнього вражаючого чинника. Подібний стан характерний для стресу, виникає при синдромі хронічної втоми. Самостійне відновлення можливе, але при активній участі самого пацієнта.
  • Третя стадія. Порушення обміну енергією. Для нормального функціонування органу його недостатньо. Без сторонньої допомоги організм вже не в змозі повернутися до нормальної роботи. Для відновлення необхідні терапевтичні процедури.
  • Четверта стадія. Порушення обміну речовин і руйнування структур. Цей стан характеризує роботу органу в режимі хвороби. Енергії в нім мало, і він не в змозі чинити опір хворобі. Виникають хронічні захворювання. При подальшому зсуві частоти відбувається дегенерація органу і відмирання тканини.
Основна ідея застосування методів електромагнітної і хвильової терапії полягає в тому, що при правильному підборі частоти лікувальної дії можна навіть при дуже незначному сигналі істотно підсилити нормальні або ослабити патологічні коливання в біологічній системі.
Life Energy DETA-RITM дозволяє проводити терапію широкого круга захворювань за спеціально розробленими програмами. Кожна з них призначена для відновлення роботи певних органів і систем людини. Методика виконання лікувальних програм проста, доступна і не вимагає спеціальної підготовки користувача. Стійкий терапевтичний ефект досягається за рахунок високої проникаючої здатності електромагнітного поля в організм. Точність установки частоти забезпечує безпека і ефективність методики. Прилад надає м'яка, нешкідлива дія на організм і може застосовуватися для дорослих і дітей без обмежень за віком.
Терапію проводять окремими сеансами, складовими курс лікування.